fbpx

Hepimiz hayatımızda şifalanmak için belirli alanlar istiyoruz ilişki, kariyer, cesaret, ya da bazen isteklerimiz çok minimal ve basit olabiliyor. Örneğin; ”temiz ve derin bir uyku istiyorum”, ”zihnimi dinlendirmek istiyorum”, ”beni aşağı çeken olumsuz düşünceleri hayatımdan uzaklaştırmak istiyorum” gibi birçok soruda müşterilerimiz, bize geri dönüşler yapmakta. Her bir enerji için kullanılması gereken taşlar çeşitlilik göstermektedir. Hangi kristalleri kullanarak hayatınızda neleri şifalandırabileceğinizi ürün açıklamaları kısmında anlatmaktayız. Fakat özel istekleriniz için web sitemizin iletişim kısmından veya Instagram direct message’dan bizlere ulaşabilirsiniz.

Doğal taşlar, narindir bu nedenle her türlü kimyasal maddeden uzak tutulması gerekir. Düzenli olarak adaçayı, defne yaprağı ya da diğer bitkilerle tütsülenmelidir. Boleyn Crystal’dan satın almış olduğunuz her paketin içine özel üretimimiz olan tütsüler bulunmakta. Doğal taşlarınızı kullanmadan evvel bu tütsü ile temizleme işlemi yaptıktan sonra taşınızı kullanabilirsiniz. Bu işlemin nasıl olacağı da yine bir kılavuz eşliğinde paketinizin içinden çıkmakta.

Doğal taşlar, fabrikasyon ve plastik ürünler olmadığı için her taşın üzerinde minimal değişiklikler olabilir. Modern insan, pürüzsüz, tek kalemden çıkan, seri üretim ve plastik ürünlerin içinde kaybolup gitmişken doğal taşların kendine has geçişleri, minik çatlakları ve bu çatlakların içinden sızan ışık oyunları kusurun içinde kusursuzluğu ve her şeyin eşsiz oluşunu bir kez daha ortaya koyuyor. Doğanın kusursuzluğu, kusurların içinde bulacağınız nice güzel günlere…

Bir cevap yazın

Wishlist 0
Continue Shopping