fbpx

14 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Seçili Kategoriler

-17%

Doğal Taş Kolye

Nefertiti İnci Choker

385,00 
-6%

Doğal Taş Kolye

Lady Di Kolye

465,00 
-9%

Doğal Taş Kolye

Violet Kolye

440,00 
-8%

Doğal Taş Kolye

Pembe İnci Pembe Kuvars

455,00 

Tüm Ürünler

Anne Boleyn İnci Kolye

420,00 

Tüm Ürünler

Pembe Kuvars İnci Kolye

420,00 
-13%

Tüm Ürünler

Kaplangözü İnci Kolye

420,00 

Tüm Ürünler

Aventurin İnci Kolye

420,00 
420,00 
-6%

Tüm Ürünler

Ankh Siyah İnci Kolye

455,00 

İnci Kolye Fiyatları

Doğal taşların fiyatları genellikle çeşitlerine ve doğada bulunabilirlik oranlarına göre değişiklik gösterir. İnci, detaylı işçilik gerektiren değerli bir taş olduğu için fiyatı yaygın bulunan kristallere nazaran daha yüksek fiyatlarda bulunabilir. İncinin fiyatı büyüklüğü, pürüzsüzlüğü ve parlaklığına göre de değişiklik göstermektedir. 

İnci Kolye Modelleri

İnci,  göz alıcı parlaklığı ve şık görünümünden dolayı çok çeşitli form ve modellerde bulunabilmektedir. İnci, tarih boyunca asaletin temsili olarak görülmüş, saray ve taht odalarının, kraliçe ve imparatoriçelerin öncelikli tercihlerinden olmuştur. 

Şefkat, merhamet gibi duyguları geliştirmesinin yanı sıra doğurganlığı ve anne sütünü arttırdığı bilinen inci, dişil enerjiyi desteklemek için çok güçlü bir etkiye sahiptir.

İnci kristali yaydığı güçlü frekanstan dolayı üzerinde oynanmadan veya herhangi bir sembol etrafında işlenmeden, dizi halinde de takılabilir.

İnci Kolye Çeşitleri

Boleyn Kristal’de bulunan inci kolyeler, günlük kullanıma uygun olmalarının yanı sıra şık ve zarif görünümleriyle de her anı tamamlayan eşsiz parçalardır.

Anne Boleyn İnci Kolye: Boleyn Kristal’in ilham kaynağı olan ünlü İngiliz Kraliçesi Anne Boleyn’in birçok portresinde rastladığımız, soyisminin ilk harfini ucunda taşıyan ikonik inci kolyesi, Boleyn Kristal’in en önemli inci kolyeleri arasında yerini alıyor. İncinin dişil enerjiyi artıran özelliği, Anne Boleyn’in sembolüyle birleşince müthiş bir frekans ortaya çıkarıyor.

Kaplan gözü İnci Kolye: Tarih boyunca yalnızca dizi halinde bile takıldığında çok güçlü frekanslar yayan inci kolye, Boleyn Kristal tasarımlarında farklı doğal taşlarla birleşerek gücünü ikiye katlıyor. Kaplan gözü ile inci taşının birleşmesi dişil enerjiyle beraber cesaret ve özgüven titreşimleri de yayıyor.

İnci Kolye Erkek

İnci taşı güçlü frekansıyla yalnızca kadınlara değil erkeklere de hitap etmektedir. İnci taşını kolye veya takı olarak taşımak istemeyenler için ham veya şekil verilmiş dekoratif inci ürünleri etrafta bulundurmak eril dişil enerji arasındaki dengeyi sağlamak için faydalı olacaktır.

İnci Kolye Kadın

İnci taşı, büyüleyici güzelliğiyle en çok takı formunda kullanılmaktadır. Çok çeşitli semboller ve formlarla güçlendirilen inci taşı, şık görünümünün yanı sıra doğal taşların enerjisini kalp çakranıza en yakın noktada taşımanızı sağlar.

İnci Kolye Nasıl Kullanılır

Doğal taşlar yüksek enerji ve titreşime sahiptirler. Bu yüzden bulundukları ortamın veya taşa dokunan kişinin enerjisini kolaylıkla alabilirler. Özellikle doğal taş takıları takmadan önce temizlemek çok önemlidir. Böylece taşın enerjisi nötrlenerek saf haline dönecek ve siz taktığınızdan itibaren de sizin enerjinizle uyumlanabilecektir.

İnci Kolye Temizleme

Kristallerin kullanılmadan önce ve düzenli aralıklarla temizlenmesi önerilir. Böylece taşın enerjisini temizleyebilirsiniz. İnci taşını temizlemek için belli başlı yöntemler vardır:

Kristalinizi akan suyun altında yaklaşık 5 dakika kadar yıkayarak arındırabilirsiniz.

Kristalinizi deniz suyunda veya deniz tuzuyla hazırladığınız tuzlu suda yaklaşık 10 dakika kadar bekleterek arındırabilirsiniz.

Kristalinizi toprağa gömüp bir gece boyunca bekleterek arındırabilirsiniz.

Kristalinizi bir tütsü yardımıyla arındırabilirsiniz.

Kristalinizi güneş ışığında arındırabilirsiniz.

Kristalinizi selenit taşının veya bir tuz lambasının yanında bırakarak da arındırabilirsiniz.

Wishlist 0
Continue Shopping