İade ve Değişim

DEĞİŞİM VE İADE KOŞULLARI:

ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla iade/değişim hakkında sahip olur.

Ürün bize ulaştıktan sonra aynı veya başka bir ürün ile değişiminiz yapılır. Ürün bize ulaşmadan sipariş veya ürün ayrımı yapılmamaktadır.
Değişim ve iade talebiyle boleyncrystal.com’a  gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları alıcıya aittir.

Değişim ve iadelerde kargoyu anlaşmalı kargomuz ile karşı ödemeli gönderebilirsiniz.
Kargo bedeli tutarı bakiyenizden düşülecektir. Lütfen kargoya herhangi bir ödeme yapmayın. Kargo teslimi yapacak kişi, sipariş oluşturan kişiden  farklı ise ayrıca bildirilmesi gerekir. Aksi halde iade/değişim olacak siparişin tespiti mümkün değildir.

Aras Kargo iade/değişim kodu :  2218654550955 Aydın Üçgözler Şubesi
*Aydın Üçgözler şubesi şeklinde ayrıca belirtmeniz gerekebilir.
İade kargonuzun doğru adrese gönderildiğinden emin olun. Aksi halde kargonuz bizlere ulaşmayacaktır ve iade/değişim işleminiz başarısız olacaktır.

İade sürecinde kargo bedeli iade edilmez siparişinizin tutarı iade edilir.

Değişim ve iadesini yapmak istediğiniz ürünleri kullanılmamış, zarar görmemiş bir şekilde kargoya teslim etmeniz gerekmektedir.

Kupon tanımlanmış ve 1250 tl (ücretsiz kargo için minimum sepet tutarı) üzeri siparişlerde parçalı iade kabul edilmemektedir. Arzu edilirse siparişin tamamı iade edilebilir.

SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ:

                                  E-posta: info@boleyncrystal.com

IG: @boleyn.crystal