fbpx

Akik Taşı Kolye

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Akik Kolye Fiyatları

Doğal taşların fiyatları genellikle çeşitlerine ve doğada bulunabilirlik oranlarına göre değişiklik gösterir. Akik, doğada yaygın olarak bulunan güçlü bir kristal olduğu için kolaylıkla ekonomik fiyatlara bulunabilir. Akik kolye ile uygun fiyatlara şık bir görünüm elde ederken frekansınızı yükselterek fiziksel ve manevi anlamda güçlenme sağlar; ağrı, stres ve negatif enerjiden korur.

Akik Kolye Modelleri

Akik kristali yaydığı güçlü frekanstan dolayı üzerinde oynanmadan ham haliyle küçük bir parça olarak da takılabilirken; silindir, kalp, hayat ağacı vb. gibi güçlü sembol formlarıyla etkisi arttırılabilir.

Akik Kolye Çeşitleri

Boleyn Kristal’de bulunan akik kolyeler, günlük kullanıma uygun olmalarının yanı sıra şık ve zarif görünümleriyle de her anı tamamlayan eşsiz parçalardır. 

Akik Kolye Erkek

Akik kristali güçlü frekansıyla yalnızca kadınlara değil erkeklere de hitap etmektedir. Akik taşını kolye veya takı olarak taşımak istemeyenler için ham veya şekil verilmiş dekoratif ametist kütleleri yaşadığınız, çalıştığınız ortamda bulundurmak fiziksel ve manevi güçlenmeyi sağlarken özellikle iş ortamındaki negatif enerjiyi arındırır.

Akik Kolye Kadın

Akik taşı, doğada yaygın olan bir kristal olduğu için çok çeşitli formlarda bulunabilir. Bunlar arasında en çok takı olarak tercih edilir. Çok çeşitli semboller ve formlarla güçlendirilen akik kristali, şık görünümünün yanı sıra doğal taşların enerjisini kalp çakranıza en yakın noktada taşımanızı sağlar. Böylece ağrı ve stresi azaltırken fiziksel ve manevi güçlenme sağlar.

Akik Kolye Nasıl Kullanılır

Doğal taşlar yüksek enerji ve titreşime sahiptirler. Bu yüzden bulundukları ortamın veya taşa dokunan kişinin enerjisini kolaylıkla alabilirler. Özellikle doğal taş takıları takmadan önce temizlemek çok önemlidir. Böylece taşın enerjisi nötrlenerek saf haline dönecek ve siz taktığınızdan itibaren de sizin enerjinizle uyumlanabilecektir.

Akik Kolye Temizleme

Kristallerin kullanılmadan önce ve düzenli aralıklarla temizlenmesi önerilir. Böylece taşın enerjisini temizleyebilirsiniz. Akik taşını temizlemek için belli başlı yöntemler vardır:

Kristalinizi akan suyun altında yaklaşık 5 dakika kadar yıkayarak arındırabilirsiniz.

Kristalinizi deniz suyunda veya deniz tuzuyla hazırladığınız tuzlu suda yaklaşık 10 dakika kadar bekleterek arındırabilirsiniz.

Kristalinizi toprağa gömüp bir gece boyunca bekleterek arındırabilirsiniz.

Kristalinizi bir tütsü yardımıyla arındırabilirsiniz.

Kristalinizi güneş ışığında arındırabilirsiniz.

Kristalinizi selenit taşının veya bir tuz lambasının yanında bırakarak da arındırabilirsiniz.


Wishlist 0
Continue Shopping